رفع غبغب

lipomatic ghabghab

چگونه از شر چربی گردن خلاص شویم؟

اگر به هنگام نگاه کردن به آینه متوجه غبغب شده اید،ممکن است از خود بپرسید که چگونه از شر آن خلاص شوم؟

اگرچه غبغب می تواند به دلیل افزایش وزن رخ دهد،اما چاقی تنها دلیل غبغب نیست.

خوشبختانه تمرین های مناسب و جذابی برای از بین بردن غبغب و همچنین  با استفاده از ترفندهای آرایشی می توانید صورت خود را به طور طبیعی و بدون غبغب نشان بدهید.

آیا آماده ناپدید کردن غبغب خود هستید؟ بهتر است نکات ما را بررسی کنید!

lipomatic ghabghab

غبغب چیست؟

چانه مضاعف نیز شناخته می شود ، غبغب یک لایه چربی اضافی است که در زیر چانه و گردن ایجاد می شود. اغلب با افزایش سن و وزن همراه است ، اما همه افراد دارای چانه مضاعف اضافه وزن ندارند. اگر پوست شما خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهد ، نمی تواند چربی اطراف چانه شما را محکم نگه دارد ، که می تواند با افزایش سن و شروع به از دست دادن عضله اتفاق بیفتد.

چه عواملی باعث ایجاد غبغب می شود؟

۱.ژنتیک

ژنتیک می تواند در غبغب شما نقش اساسی داشته باشد. اگر سابقه خانوادگی غبغب یا چانه هایی دارید که خاصیت انعطاف پذیری کمی دارند ، می تواند احتمال بروز آن را بیشتر کند.

۲.سن

با افزایش سن بدن ، پوست شما می تواند خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهد. این می تواند منجر به افتادگی پوست شود ، که می تواند باعث ایجاد غبغب شود.

۳. رژیم و وزن

افزایش وزن همیشه منجر به ایجاد غبغب نمی شود ، اما می تواند در ایجاد چربی موثر باشد. اگر رژیم غذایی با کالری بالا ، غذاهای فرآوری شده و چربی های ناسالم دارید ، می تواند منجر به غبغب شود.

 

۴.بد نشستن و ایستادن

آیا می دانستید حالت بد ایستادن و نشستن شما می تواند به ایجاد غبغب کمک کند؟

وضعیت بد قرارگیری بدن شما می تواند عضلات اطراف گردن و چانه را ضعیف کند،همان اثری که پیر شدن دارد.

سه گزینه درمانی غبغب

lipomatic ghabghab

1.پیکرتراشی سرد((coolsculpting CoolSculpting از قدرت فن آوری خنک کننده برای هدف قرار دادن و از بین بردن چربی استفاده می کند. از یک اپلیکاتور برای یخ زدن بی خطر و بدون درد سلول های چربی استفاده می شود و طی چند هفته ، 25٪ از این سلولهای چربی می میرند و به طور طبیعی از بدن شما دفع می شوند. آنها اخیراً یک اپلیکاتور کوچک CoolSculpting برای درمان غبغب راه اندازی کرده اند! اما این روش در کشور به صورت خیلی محدود انجام می شود وتاثیر چندانی ندارد. Kybella . 2  : دارویی با نسخه است که برای بهبود ظاهر غبغب استفاده می شود. در هر بار درمان ، یک متخصص آموزش دیده Kybella ، بسته به میزان چربی و نتیجه دلخواه شما ، چندین آمپول کوچک زیر چانه به شما می دهد. کایبلا سلول های چربی را از بین می برد ، بنابراین پس از رسیدن به ظاهر مورد نظر خود ، دیگر احتیاجی به درمان نیست. باید به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل موجود نبودن این دارو  در ایران این روش در مرکز ما انجام نمیگیرد.   3.جراحی غبغب: یکی از روش های بسیار کاربردی و نتیجه بخش می باشد.اگر غبغب دارید و به دنبال خلاص شدن از شر آن هستید، یک جراح پلاستیک ممکن است لیپوساکشن گردن ،جراحی لیفت گردن یا ترکیبی از هر دو را توصیه کند.با استفاده از این روش می توانید چربی اضافی را از بین ببرید و پوست گردن شما سفت خواهد شد ویک چانه و گردن خوش فرم تر ایجاد می شود. در پایین توضیحات تکمیلی و کاملتری درباره جراحی غبغب داده ایم. lipomatic ghabghab بهترین کاندیدای لیپوماتیک غبغب ·         اگر از نظر روحی و جسمی سالم هستید. ·         اگر  غبغب بزرگی دارید. ·         اگر نمی خواهید یک عمل دردناک انجام دهید. ·         اگر از بیماری پزشکی جدی رنج نمی برید. ·         اگر 18 سال یا بیشتر هستید. ·         اگر شما یک مادر باردار یا شیرده نیستید. ·         اگر سیگاری نیستید. ·         اگر از طرح و شکل چانه خود ناراضی هستید یا راضی نیستید. ·         اگر انتظارات واقع بینانه ای در مورد نتایج درمان غبغب دارید. لیپوماتیک غبغب از بین بردن چربی زیر چانه با ورزش و تغذیه سالم بسیار مشکل است.این چربی می تواند باعث جمع شدن و آویزان شدن پوست شود.کاهش چربی چانه را می توان با لیپوماتیک به راحتی انجام داد. مزایای لیپوماتیک غبغب lipomatic ghabghab لیپوماتیک نتایج فوری ایجاد می کند! ما در تلاشیم تا نتایج زیبایی و اقدامات سالم برای هر یک از بیماران خود ایجاد کنیم. با لیپوماتیک دوره نقاهت خیلی طولانی ندارید. لیپوماتیک اگرچه یک فرآیند جراحی است ، اما به اندازه اکثر جراحی ها تهاجمی نیست. لیپوماتیک غبغب فقط به لایه چربی زیر پوست نفوذ می کند. این اجازه می دهد تا زمان بهبودی شما بسیار کمتر از یک روش تهاجمی باشد.

 

چیزی که ما در مورد لیپوماتیک دوست داریم این است که باعث کاهش تعداد چربی شما می شود. وقتی به بزرگسالی می رسیم ، بدن ما تعداد مشخصی از سلول های چربی دارد. این تعداد در طول زندگی ما تغییر نخواهد کرد. اندازه سلولهای چربی می تواند تغییر کند اما از بین نمی رود. لیپوماتیک در واقع سلول های چربی را از بین می برد ، که به نوبه خود باعث می شود نتایج شما برای مدت طولانی حفظ شود.

ایمنی:

پزشکان می توانند لیپوماتیک چانه را با بی حسی موضعی انجام دهند.

پزشکان می توانند زیر بی حسی موضعی را با آرام بخشی یا بدون آن انجام دهند.

پزشکان می توانند روش های لیفت گردن را تحت بیهوشی عمومی یا از طریق آرام بخشی با داروهای داخل وریدی (IV) انجام دهند.

عوارض جانبی می تواند شامل: تورم ، کبودی ، از دست دادن حساسیت صورت ، تغییر رنگ در پوست ، عفونت و عدم تقارن صورت باشد.

راحتی:

اکثر افراد می توانند ظرف یک تا دو هفته به کار خود برگردند.

معمولاً فرد در مقایسه با لیفت تزریق تهاجمی تر ، می تواند با انجام لیپوماتیک سریعتر به فعالیت های عادی خود برگردد.

اثر:

lipomatic ghabghab

 اگر شخصی وزن  خود را ثابت نگه دارد، اثرات لیپوماتیک غبغب دائمی است.

طول مدت نتایج برای لیفت گردن به کیفیت پوست و روش جراحی فرد بستگی دارد. جراح قبل از جراحی در مورد این موضوع با شما صحبت خواهد کرد.

جراحی غبغب چیست؟

lipomatic ghabghab

وقتی نوبت به پیری پوست می رسد ، گردن یکی از اولین مکان هایی است که سن را نشان می دهد و برای برخی افراد ، چربی در زیر چانه جمع می شود. این چربی اضافی و پوست شل می تواند بر روی فک و مشخصات صورت آنها تأثیر بگذارد.

 

یک جراح پلاستیک می تواند با استفاده از هر یک از روش های زیر یک چانه را اصلاح کند:

لیپوماتیک غبغب: این روش چربی های اضافی را از زیر چانه پاک می کند.

سوبمنتوپلاستی: این جراحی ترکیبی از لیپوماتیک چانه و برش های کوچکتر در زیر چانه برای سفت شدن عضلات است.

لیفت گردن: این جراحی شامل از بین بردن پوست اضافی یا سفت شدن عضلات پوست گردن است تا به صورت حالت منحنی تری بدهد.

تمام مراحل می تواند باعث کاهش ظاهر غبغب شود با این حال ، اگر پوست شما خیلی الاستیک نبوده و ظاهری شل و آویزان داشته باشد ، ممکن است شما کاندید مناسبی برای لیپوماتیک یا ساب سمنوپلاستی نباشید. در این صورت ، پزشک معمولاً لیفتینگ گردن را توصیه می کند.

جراحی غبغب چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک غبغب با قرار دادن یک لوله کوچک به نام کانولا در چانه در نواحی مختلف استفاده می شود. با استفاده از مکش ملایم ، مقادیر کم و استراتژیک چربی از هر محل خارج می شود. در نتیجه یک پروفیل نرم و یکدستتر با کاهش چربی در زیر چانه ایجاد می شود. با استفاده از این روش جراحی لیپوماتیک چربی اضافی به صورت سالم خارج می شود و می توان آن را به نواحی دیگر بدن از جمله سینه،باسن و...انتقال داد.

جراحی ساب مونتوپلاستی با ایجاد برش های کوچک در زیر چانه و همچنین استفاده از لیپوماتیک روی گردن انجام می شود.

هنگام لیفت گردن ، جراح شما برش هایی را در پشت گوش و گاهی زیر چانه ایجاد می کند ، پوست اضافی را از بین می برد و عضلات گردن را سفت می کند.

جراحی لیپوماتیک غبغب

lipomatic ghabghab

در زیر مراحل اساسی لیپوماتیک غبغب آورده شده است:

 

1.      جراح شما چانه و گردن را معاینه می کند و با قلم علامت گذاری می کند تا مناطقی را که در آن کانولا های خود را قرار می دهند ، یادداشت کند.

2.      پوست با محلول ضد عفونی کننده ای که برای کاهش خطرات عفونت طراحی شده کاملاً تمیز می شود.

3.      در صورت تمایل ، جراح داروهای آرام بخشی را تجویز می کند ، یا بی حسی موضعی (داروی بی حس کننده) را به پوست تزریق می کند.

4.      سپس ، آنها چندین برش کوچک روی پوست ایجاد می کنند که به اندازه کافی بزرگ است و می تواند کانولا لیپوماتیک را وارد کند.

5.      در مرحله بعدی ، آنها یک کانولا لیپوماتیک وارد می کنند و از یک حرکت عقب و جلو برای از بین بردن چربی اضافی استفاده می کنند. آنها به مقدار کافی چربی از هر ناحیه برمیدارند تا از ظاهر صاف و یکنواخت صورت اطمینان حاصل کنند.

6.      سرانجام ، بانداژ در صورت لزوم استفاده می شود. این به طور معمول شامل یک نوار چانه مخصوص برای نگهداری از پوست در هنگام بهبودی است.

بعد از جراحی

بعد از انجام جراحی احتمالا احساس تورم و ناراحتی داشته باشید. پوست گردن و چانه ممکن است به دلیل تورم و کبودی احساس سفتی کند. برای کاهش تجمع خون و مایعات در گردن خود ، احتیاج به تخلیه خون است که پزشک شما معمولاً بعد از یکی دو روز این موارد را برطرف می کند.

lipomatic ghabghab

همچنن پزشک شما ممکن است استفاده از گن مخصوص صورت را توصیه کند.گن لیپوماتیک به نگه داشتن ماهیچه ها در جای خود بعد از جراحی کمک می کند. و ورمی که به دلیل انباشته شدن مایعات زیر پوست است را تا حد زیادی کاهش می دهد و ازبین می برد.

یک پزشک ممکن است استفاده از پماد آنتی بیوتیک را در هر قسمت برشی توصیه کند. آنها معمولاً توصیه می کنند تا چند روز از رفتن به جلوی آفتاب جلوگیری کنید .

زمان بهبودی بستگی به این دارد که پزشک شما از چه نوع روش جراحی استفاده کرده است. برای لیپوماتیک غبغب، معمولاً چند روز تا یک هفته به کار بازمیگردید. برای لیفت گردن ، ممکن است حدود دو هفته به کار خود برنگردید.

 

هزینه جراحی غبغب چقدر است؟

هزینه های جراحی غبغب به روش جراحی بستگی دارد. لیپوماتیک نسبت به لیفت گردن کمتر تهاجمی و زمانبر است. هزینه های این روش شامل موارد زیر است:

·         وقت جراح است

·         هزینه های تسهیلات و کارکنان

·         هزینه های دارو و ابزار

·         هزینه های بیهوشی

مشاوره خصوصی

یک جلسه خصوصی در مرکز لیپوماتیک فرمانیه برای شما مشخص می شود، به شما این امکان را می دهد که هر سوالی که دارید را مطرح کنید، در مورد جزئیات جراحی لیپوماتیک اطلاعات کسب کنید و نگرانی های خود را  بیان کنید.

جراحان ما با دقت به شما گوش خواهند داد و این اطمینان را حاصل خواهند کرد که لیپوماتیک غبغب چیست و چگونه برشما تاثیر میگذارد. این جلسه همچنین به ما این فرصت را می دهد تا با شما ملاقات کنیم  و در مورد سابقه پزشکی،سلامتی فعلی و اهداف زیبایی شما مطلع شویم.

این جراحی مانند سایر جراحی ها نیاز به محیط امن بیمارستان دارد؛ تیم لیپوماتیک فرمانیه این محیط را برای شما فراهم آورده است.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر ، تعیین وقت ملاقات و مشاوره رایگان با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

فرم ساعت شنی
فرم ساعت شنی یکی از جذاب ترین فرم های بدن می با...
همه چیز درباره پروتز سینه
برخی از خانم ها احساس می کنند که سینه های آنها ...
چگونه سالم لاغر شوید و وزن کم ...
در این مقاله انواع روش های لاغری را برسی میکنیم...
روش های لاغری شکم
چربی شکم مضراتی بیش از تنگی لباس دارد و به طور ...
ابدومینوپلاستی
اگر شکم شما بیش ازحد لایه لایه است یا چربی اضا...