روش های لاغری شکم

روش های لاغری شکم

روش های لاغری شکم

چربی شکم مضراتی بیش از تنگی لباس دارد و به طور جدی مضر است.

این نوع چربی - که به آن چربی احشایی گفته می شود - عامل اصلی خطر ابتلا به دیابت نوع 2 ، بیماری های قلبی و سایر مشکلات است.

بسیاری از سازمان های بهداشتی برای طبقه بندی وزن و پیش بینی خطر بیماری متابولیک از شاخص توده بدنی (BMI) استفاده می کنند.با این حال ، این گمراه کننده است ، زیرا افراد با چربی اضافی شکم حتی اگر لاغر به نظر برسند در معرض خطر بیشتری هستند.

از دست دادن چربی از این ناحیه ممکن است دشوار باشد ، اما برای کاهش چربی اضافی شکم چندین راهکار وجود دارد

نکته مهم این است که در ابتدا شما از ورزش و رژیم غذایی سالم برای ازبین بردن چربی استفاده کنید.اگر درنهایت ورزش و رژیم پاسخ نداد و چربی ها مقاومت کردند می توانید از روش جراحی مناسب خود با مشورت پزشک متخصص استفاده کنید .

در اینجا چندین روش برای از دست دادن چربی شکم آورده شده است .

 

جراحی اسلیو معده

اسلیو معده

جراحی های محدود کننده با کوچک شدن اندازه معده و کاهش سرعت هضم عمل می کنند. یک معده طبیعی می تواند حدود 3 پیمانه غذا نگه دارد. بعد از جراحی ، معده در ابتدا ممکن است به اندازه یک اونس نگه داشته شود ، اگرچه بعداً می تواند به 2 یا 3 اونس برسد. هرچه معده کوچکتر باشد ، کمتر می توانید غذا بخورید. هرچه کمتر غذا بخورید ، وزن کم می کنید.

این فرم دیگری از جراحی کاهش وزن است. در عمل جراح حدود 75٪ از معده را خارج می کند. آنچه از معده باقی مانده ، لوله یا آستین باریکی است که به روده متصل می شود.

مزایا جراحی اسلیو معده

برای افرادی که بسیار چاق یا بیمار هستند ، سایر جراحی های کاهش وزن ممکن است بیش از حد خطرناک باشد. گاسترکتومی آستین یک عمل ساده تر است که راهی کم خطر برای کاهش وزن به آنها می دهد. در صورت نیاز ، هنگامی که آنها وزن کم کردند و سلامتی آنها بهبود یافت - معمولاً پس از 12 تا 18 ماه - آنها می توانند جراحی دوم مانند بای پس معده انجام دهند.

مقدار غذایی که معده می تواند نگه دارد را محدود می کند

باعث کاهش سریع و قابل توجه وزن می شود

تقریباً 2 روز در بیمارستان بستری است

باعث تغییرات مطلوبی در هورمون های روده می شود که گرسنگی را سرکوب می کند ، اشتها را کاهش می دهد و سیری را بهبود می بخشد.

معایب جراحی اسلیو معده

یک روش غیر قابل برگشت است

امکان کمبود طولانی مدت ویتامین را دارد

 

پیکرتراشی بدن چیست؟

پیکرتراشی

پیکرتراشی بدن شامل روش های جراحی پلاستیک است که برای از بین بردن چربی های اضافی ، سفت شدن پوست شل و برای جوان تر و زیباتر  نشان دادن فرم بدن است.

مزایای پیکرتراشی بدن

روش های کانتورینگ بدن راهی برای ایجاد یک بدن لاغر وخوش فرم ارائه می دهد. سایر مزایا عبارتند از:

پوست سفت تر

نتایج طولانی مدت

افزایش اعتماد به نفس

چه کسی کاندیدای خوبی برای پیکرتراشی بدن است؟

روش های پیکرتراشی بدن برای کسانی که از نظر رژیم غذایی و ورزش سبک زندگی سالمی دارند ، ایده آل است اما هنوز مناطقی از بدن دارند که در برابر تلاش های آنها مقاومت می کنند. علاوه بر این ، کسانی که مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست داده اند اما دارای پوست اضافی هستند که تلاش آنها را استتار می کند نامزدهای خوبی برای پیکرتراشی بدن هستند. برای افرادی که کانتورینگ بدن می کنند بسیار مهم است که نسبت به نتیجه نگرش واقع بینانه داشته باشند.

چگونه می توانم برای پیکرتراشی بدن خودم آماده شوم؟

روش های پیکرتراشی بدن ممکن است تهاجمی یا کم تهاجمی باشد ، بنابراین نیاز به مقداری آماده سازی دارد.

در طول مشاوره شما برای بحث در مورد ظاهر مورد نظر خود ، ما دستورالعمل های دقیق قبل از عمل و همچنین جزئیات روش توصیه شده را به شما ارائه می دهیم.

پس از روش پیکرتراشی بدن چه چیزی انتظار می رود؟

بهبودی از پیکرتراشی بدن در هر روش متفاوت است زیرا بعضی از آنها ممکن است بیش از دیگران به دوری از کار نیاز داشته باشند. در طول مشاوره شما ، ما همچنین دستورالعمل های دقیق بعد از عمل را ارائه می دهیم تا مطمئن شویم بهبودی شما به خوبی پیش می رود و به ظاهر دلخواه خود می رسید.

چه زمانی می توانم نتایج حاصل از پیکرتراشی بدن را ببینم؟

به طور معمول برخی از تورم ها و کبودی ها با پیکرتراشی بدن وجود دارد که طی چند هفته پس از جراحی کم رنگ می شوند. اگرچه ممکن است بعد از روش خود برخی از نتایج را مشاهده کنید ، اما ظاهر کامل آن طی چند هفته آینده بیشتر نمایان می شود.

 

جراحی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی روشی است که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت شدن عضلات دیواره شکم شکم شما را صاف می کند.

این یک جراحی بزرگ است ، بنابراین مهم است که اطلاعات خود را بالا ببرید ، وضعیت خود را کاملاً تجزیه و تحلیل کنید و زمانی را برای رسیدن به یک تصمیم نهایی اختصاص بدهید. ابدومینوپلاستی باید آخرین گزینه برای افرادی باشد که تمام اقدامات دیگر را خسته کرده اند ، و نباید از این روش به عنوان جایگزینی برای کاهش وزن استفاده کرد.

چه کسانی بهترین کاندیدای جراحی ابدومینوپلاستی هستند؟

شکم بند برای زنان و مردان مناسب است که در کل از سلامت عمومی خوبی برخوردار هستند و وزن متعادل دارند. بهتر است غیر سیگاری باشید.

ابدومینوپلاستی را نباید با لیپوماتیک اشتباه بگیرید (جراحی زیبایی که برای از بین بردن رسوبات چربی استفاده می شود) ، گرچه ممکن است جراح شما انجام لیپوماتیک را به عنوان بخشی از ابدومینوپلاستی انجام دهد. زنانی که پس از چندین بارداری عضلات و پوستشان کشیده شده است ممکن است برای سفت شدن عضلات و کاهش پوست مفید باشد. ابدومینوپلاستی نیز برای مردان یا زنانی که در برهه ای از زندگی چاق بودند ، و هنوز دارای رسوبات چربی بیش از حد یا شل شدن پوست در ناحیه شکم هستند ، جایگزین  مناسبی است.

خطرات احتمالی

به طور کلی ، نتایج این روش خوب است و اکثر افراد از نتایج راضی هستند. توجه داشته باشید که این جراحی منجر به ایجاد زخم در قسمت پایین شکم شما می شود.

عوارض جراحی ابدومینوپلاستی می تواند شامل موارد زیر باشد:

عفونت زخم

عدم تقارن شکل شکم

جای زخم شدید یا تغییر رنگ پوست

پوست شل

بی حسی یا درد در ناحیه جراحی

بهبودی

بهبودی از هر نوع جراحی ابدومینوپلاستی دو هفته تا دو ماه طول می کشد. به طور کلی ، اگر زخم بزرگی دارید و یا مقدار قابل توجهی از پوست و چربی برداشته شده است ، باید بهبودی طولانی تری نسبت به زخم کوچک و برداشتن مقدار کمی از بافت داشته باشید.

 

 

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک ، که معمولاً "لیپو" نامیده می شود ، یک روش کانتورینگ بدن با حداقل تهاجم است که چربی های ناخواسته را از نواحی خاص بدن خارج می کند. این ماده اغلب در قسمت های فوقانی و تحتانی شکم و همچنین ران ها و باسن استفاده می شود ، همچنین می توان در هر ناحیه از بدن با چربی بیش از حد از جمله صورت ، بازوها ، پستان یا زانوها استفاده شود.

مزایای لیپوماتیک

لیپو نه تنها چربی های ناخواسته را در مناطق خاصی از بدن از بین می برد ، بلکه فواید زیر را نیز به همراه دارد:

ظاهر سلولیت را کاهش می دهد

هیکلی متناسب تر نشان می دهد

اعتماد به نفس را بهبود می بخشد

در مقایسه با سایر روش های پیکرتراشی بدن ، زمان کمتری برای بهبودی لازم است

چه کسی کاندیدای خوبی برای لیپوماتیک است؟

هر کسی که در مناطقی که به رژیم و ورزش پاسخ نمی دهند ، چربی بیش از حد داشته باشد ، کاندیدای ایده آل لیپوماتیک است.

مهم است که درک کنیم لیپو جایگزین رژیم و ورزش نیست. نامزدهای خوب کسانی هستند که مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست داده اند یا به سادگی سبک زندگی سالمی را حفظ می کنند و هنوز چربی های ناخواسته دارند که به تلاش آنها پاسخ نمی دهد.

بعد ار جراحی لیپوماتیک

از هر روش جراحی می توان برخی از ناراحتی ها را انتظار داشت و لیپوماتیک نیز از این قاعده مستثنی نیست. اکثر افراد ناراحتی را زود گذر می دانند و معمولاً ظرف سه تا پنج روز به کار خود برمی گردند و طی سه هفته به فعالیت عادی خود می پردازند.

و سرانجام ، یک سوال معمولاً مطرح می شود: "اگر وزن من افزایش یابد ، چربی برمی گردد؟"

بدن ما فقط تعداد معینی سلول چربی ایجاد می کند. بنابراین ، اگر برخی از این سلولها را برداریم ، آنها قادر به بازگشت نیستند. این بدان معنا نیست که نمی توان چاق شد. اما استعداد افزایش وزن در نواحی لیپو کمتر از قبل از عمل خواهد بود.

 

لیفت بدن

لیفت بدن

لیفت بدن چیست؟

به دلیل کاهش وزن عمده و بدون توانایی بازگشت به اندازه جدید بدن ، مقادیر زیادی از پوست دچار افتادگی می شود. روش لیفت بدن این پوست  اضافی را از بین می برد و به طور معمول در بازوها ، معده ، پهلوها ، پشت ، باسن و ران ها انجام می شود.

مزایای لیفت بدن

لیفت بدن نه تنها فرم بدنی جدید را بهبود می بخشد ، بلکه مزایای زیر را نیز در اختیار افراد قرار می دهد:

پوست اضافی را از بین می برد

از عفونت های پوستی که به دلیل چین خوردن اتفاق می افتد جلوگیری می کند

تصویر بدن را بهبود می بخشد

از دست دادن وزن اضافی ناشی از پوست اضافی

 

چه کسی کاندیدای خوب برای لیفت بدن است؟

هنگامی که کسی وزن زیادی از دست می دهد ، داشتن پوست اضافی که دچار افتادگی می شود و خاصیت انعطاف پذیری متناسب با شکل جدید بدن را ندارد ، معمول است. برای از بین بردن مقدار اضافی پوست ، لیفت بدن اغلب توصیه می شود. ممکن است این کانتور را که بسیاری از افراد به دنبال روش های فردی هستند فراهم نکند ، اما پوست اضافی را از بین می برد.

چگونه می توانم برای لیفت بدن خود آماده شوم؟

لیفت بدن نیاز به آمادگی بیشتری نسبت به اکثر جراحی ها دارد زیرا در طی یک عمل جراحی چندین ناحیه اصلاح می شود. هنگامی که با دکتر خود مشورت کردید و روش خود را برنامه ریزی کردید ، ما دستورالعمل های مفصلی را برای آماده سازی برای عمل به شما ارائه می دهیم. این شامل اطمینان از ماندن در منزل بعد از جراحی است.

چه چیزی با لیفت بدن من درگیر می شود؟

در طی یک عمل لیفتینگ بدن ، چندین روش کانتورینگ بدن در طی یک جراحی انجام می شود. بسته به نواحی که اصلاح می شود ، برش هایی ایجاد می شود تا پوست از بین برود و پوست شما را سفت کند.

انجام لیفت بدن به طور معمول حدود پنج یا شش ساعت طول می کشد و معمولاً با بیهوشی عمومی انجام می شود.

بعد از جراحی لیفت بدن

بپس از اتمام جراحی ، یک لباس فشرده سازی برای پشتیبانی و به منظور کاهش تورم باید استفاده کنید. اغلب برخی از ناراحتی ها با استفاده از داروهای مسکن کنترل می شوند. توصیه می کنیم برای استراحت و بهبودی بدن ، چند هفته از کار یا دور از فعالیتهای روزانه خود باشید. حداقل تا یک ماه بهبودی کامل برشها باید از انجام همه فعالیتهای سنگین پرهیز شود.

 

کدام یک از روش های جراحی های لاغری شکم بهترین است؟

لاغری شکم

جراحی ایده آل برای کاهش وزن به سلامت و نوع بدن شما بستگی دارد.

به عنوان مثال ، اگر شما بسیار چاق هستید ، یا اگر قبلاً عمل جراحی شکم انجام داده اید ، انجام جراحی های ساده تر ممکن نیست. با پزشک خود در مورد جوانب مثبت و منفی هر روش صحبت کنید.

در صورت امکان به یک مرکز پزشکی متخصص جراحی کاهش وزن مراجعه کنید. مطالعات نشان می دهد وقتی جراحی کاهش وزن توسط متخصصان انجام می شود ، عوارض کمتر است.

مهم نیست که کجا هستید ، همیشه مطمئن شوید که جراح شما در انجام روش مورد نیاز شما تجربه زیادی داشته است.

 

اقدامات دیگر در مرکز لیپوماتیک فرمانیه

دراینجا ما توضیحات مختصری راجب روش های مختلف لاغری شکم که در مرکز لیپوماتیک فرمانیه انجام می شود داده ایم. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات درمورد اقدامات دیگری که در مرکز لیپوماتیک فرمانیه انجام می شودبه مقالات دیگر ما مراجعه کنید.

   اقداماتی مانند

ابدومینوپلاستی

ژنیکوماستی

لیفت باسن برزیلی

پروتز سینه

ماموپلاستی

فرم ساعت شنی

رفع غبغب

پروتز لب

ماموپلاستی
ماموپلاستی به معنای بزرگ یا کوچک کردن سینه به ا...
تزریق چربی به باسن
تزريق چربي به باسن برای دستيابی به فرمی زيباتر ...
لیپوماتیک یا آبدومینوپلاستی
هر ساله تعداد زیادی از افراد در جهان از عمل های...
روش های لاغری شکم
چربی شکم مضراتی بیش از تنگی لباس دارد و به طور ...
لیفت باسن برزیلی
چه کسی دوست ندارد که باسن خوش فرم داشته باشد؟!!