لیفت باسن برزیلی

لیفت باسن برزیلی

لیفت باسن

چه کسی دوست ندارد که باسن خوش فرم داشته باشد؟!!

درابتدا پیشنهاد اول ما به شما ورزش کردن به همراه رژیم غذایی مناسب می باشد. اما اگر از این طریق به نتیجه دلخواه خود نرسیدید، می توانید از روش های جایگزین فرم دهی باسن استفاده کنید.

دراین روش می شود چربی های اضافی را از بدن خارج کرده وبه باسن تزریق کرد.جراح شما با استفاده از تکنیک های پیشرفته می تواند ، چربی های ناخواسته را از شکم ،پهلو،پشت و ران جدا کند و آن را به باسن منتقل کند و فرم خمیده و ساعت شنی را در اندام شما ایجاد کند.

لیفت برزیلی باسن چیست؟

این جراحی زیبایی دارای دو بخش است ، درابتدا بافت چربی را به صورت کاملا سالم و قابل استفاده توسط دستگاهی به نام کانولا، که در لیپوساکشن مورد استفاده قرار میگیرد از قسمت های شکم،پهلو،پشت و ران خارج می کنند و سپس در مرحله دوم آن را به ناحیه مورد نظر انتقال می دهند.این عمل ضمن شکل دادن به باسن و سفت شدن پوست، شکم مسطح و کمر باریک تری به شما می دهد.

برخی افراد ممکن است چربی نداشته باشند و بدن لاغری داشته باشند ،برای اینگونه افراد روش پروتز توصیه می شود.

جراحان ما با مشاوره شخصی سلامت جسمی و اهداف جراحی فعلی شما را ارزیابی خواهند کرد. برای رسیدن به نتایج مطلوب خود، یک برنامه مخصوص شما طراحی می کنند.

آیا من کاندید مناسبی برای لیفت باسن برزیلی هستم؟

لیفت باسن برزیلی می تواند گزینه عالی برای بهبود شکل و اندازه باسن باشد. با این حال، این جراحی برای برخی از افراد مناسب تر می باشد. و این افراد باید انتظارات خود را بدانند وبه طور واقع بینانه به جراحی ، بهبودی و نتایج آن نگاه کنند.

به طورکلی اگر موافق با موارد زیر هستید،  احتمالا کاندیدای خوبی برای باسن برزیلی هستید:

·         شما اگر می خواهید خط های مناسبی در زیر باسن خود داشته باشید، باید پوست باسن شما به اندازه کافی ارتجاعی و انعطاف پذیر باشد.

·         باید شما در سایر نواحی بدن خود چربی های مورد نیاز را برای برداشتن و تزریق در باسن برخوردار باشید.

·         اگر شما مایل به این جراحی هستید باید این قابلیت را داشته باشید که به مدت چند هفته از نشستن روی باسن خود جلوگیری کنید.

·         باسن شما برای قالب بدن شما خیلی کوچک است و ظاهری متعادل تر می خواهید.

·         باسن شما خیلی صاف یا مربع است و می خواهید منحنی های بیشتری داشته باشد.

·         با افزایش سن ، باسن شما شروع به آویزان شدن می کند و شما می خواهید حجم بیشتری داشته باشید تا جوان تر به نظر برسید.

·         کاهش وزن باعث شده است که باسن شما به نظر نرسد و صاف باشد.

 

مقایسه لیفت باسن برزیلی با پروتز باسن(ایمپلنت)

یکی از مزیت های مهم جراحی لیفت باسن برزیلی این است که باعث افزایش سایز باسن بدون قرار دادن ایمپلنت می شود. اگر این عمل در دست یک جراح زیبایی که دارای تخصص و مهارت است و در یک مرکز معتبر فعالیت می کند انجام شود، این عمل جراحی می تواند دارای عوارض و خطرات کمتری باشد و به نتایج طبیعی و ظاهری فوق العاده دست یابید.

با این حال، اگر بسیار لاغر باشید، ممکن است چربی کافی برای برداشتن نداشته باشید و پروتز باسن تنها راه رسیدن به اندازه دلخواه شما باشد.

ایمپلنت ممکن است گزینه خوبی برای برخی از افراد باشد. با این حال، باید خطرات احتمالی آن را هم در نظر گرفت . از جمله، پس زدن شیء خارجی (ایمپلنتی که قرار داده می شود) و ممکن است باعث عفونت هم شود.

از نظر ظاهری لیفت باسن برزیلی در مقایسه با ایمپلنت طبیعی تر به نظر می رسد.

چه مواردی در جراحی لیفت باسن برزیلی نقش دارد؟

لیفت باسن برزیلی

لیفت برزیلی شامل ۳مرحله اساسی می باشد:

۱.چربی از پشت ،پایین کمر،ران، شکم ویا مناطق دیگر با لیپوساکشن خارج می شود.

۲. چربی خارج شده خالص می شود و برای انتقال آماده می گردد.

۳. جراح زیبایی برای افزایش حجم و بهبود شکل ، چربی را به نقاط مورد نظر باسن تزریق می کند.

اقدامات بعد از عمل

بهبودی سریع بعد از عمل ، احتیاج به اقدامات خاصی دارد. معمولا درد پس از جراح بسیار کم می باشد وبه راحتی از طریق داروهای ضد درد کنترل می شود.

شما نباید به مدت ۲هفته بعد از عمل  لیفت برزیلی برروی باسن خود بنشینید یا به سمت پشت دراز بکشید.

دراین مدت شما باید روی شکم یا پهلو خود بخوابید و تمام فعالیت های خود را به جز توالت رفتن به صورت ایستاده انجام دهید.

جراح شما با معاینه این اجازه را می دهد که چه زمانی می توانید بنشینید واز صندلی دونات شکل یا با قرار دادن یک بالش در زیر ران های خود برای جلوگیری از فشار بر روی باسن استفاده کنید. نشستن به صورت عادی معمولا بعد از ۸ هفته یا بیشتر مجاز می باشد.

اگر دستورالعمل جراح خود را دنبال کنید، باید بتوانید بعد از یک هفته فعالیت های روزانه خود را از سربگیرید و در طی ۱۰ تا ۱۴ روز به کار خود بازگردید.

زندگی بعد از جراحی لیفت باسن برزیلی چگونه است؟

لیفت برزیلی

نتایج لیفت برزیلی طی چندین سال ادامه خواهد داشت.سلولهای چربی که با لیپوساکشن برداشته می شود تکان نخواهند خورد و سلولهای چربی تا سال های بعدی زنده خواهند ماند.

با این حال، نوسانات قابل توجه وزن می تواند ، نتایج شما را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین سعی کنید وزن خود را ثابت نگه دارید تا به بهترین نتایح دست یابید.

بعد از بین رفتن تورم باقیمانده، نتایج به طور معمول طی ۶ ماه پس از جراحی نهایی می شوند و کاملا بهبود می یابید.  دراین زمان، باسن شما و نسبت بدنی شما بهبود یافته و شکل ظاهری و متناسب لباس  توجه شما را جلب خواهد کرد.

زمانی که توسط یک جراح متخصص زیبایی انجام شود، لیفت باسن برزیلی یک روش با نتایج طولانی مدت خواهد بود.

 

 

ماموپلاستی
ماموپلاستی به معنای بزرگ یا کوچک کردن سینه به ا...
لیفت باسن برزیلی
چه کسی دوست ندارد که باسن خوش فرم داشته باشد؟!!
فرم ساعت شنی
فرم ساعت شنی یکی از جذاب ترین فرم های بدن می با...