پروتز لب

پروتز لب

لب ها ویژگی اصلی صورت هستند و می توانند نشانه زیبایی و سلامتی باشند. بسیاری از افراد مشهور و مدل ها به دلیل لب های زیبا و پرحجم خود معروف هستند. همه ما با لبهای بزرگ به دنیا نیامده ایم و پیری می تواند لبهای دوست داشتنی را نازک و خسته به نظر برساند ، همچنن با بافت آسیب دیده و خطوطی در اطراف آنها زیبایی خود را از دست میدهند.

 

پروتز لب معمولاً با پرکننده تزریقی انجام می شود و ممکن است به تکنیک پیچیده تری نسبت به پر کردن چین و چروک نیاز داشته باشد. از آنجا که لب ها بسیار عروقی و نرم هستند ، کبودی ، تورم و بی نظمی می تواند رایج باشد. کار با یک جراح پلاستیک که در این نوع جراحی های زیبایی صورت ماهر و باتجربه است ، آناتومی لب و فرم آن را می فهمد ، و چگونگی جلوگیری از تحریف کانتور طبیعی لب که می تواند ظاهری مصنوعی و نامتعادل ایجاد کند ، مهم است.

افزایش حجم لب را می توان با چندین عامل مختلف به دست آورد:

پروتز لب

کلاژن

تزریق کلاژن در گذشته بسیار محبوب بود و در آن زمان ، نتایج چشمگیری به بار آورد. بعداً ، استفاده از تزریق کلاژن جای خود را به ظاهری مصنوعی و "بیش از حد تزریق" داد که موج جراحی پلاستیک افراد مشهور در دهه 70 و 80 آغاز شد. مواد پروتز تزریقی پیشرفته امروزی در ایجاد لبهایی پر و حالت  آن ها طبیعی تر به نظر می رسند.

چربی

تزریق چربی گزینه دیگری است. چربی به هیچ ماده خارجی احتیاج ندارد و بسیار بی خطر است. متأسفانه ، کنترل چربی ممکن است دشوار باشد و به صورت غیرقابل پیش بینی تبدیل به گلوله یا جذب مجدد شود ، بنابراین نتایج ثابت می توانند چالش برانگیز باشند. علاوه بر این ، لب ممکن است خونریزی ، کبودی و تورم بیشتری داشته باشد ، زیرا پیوند چربی برای قرار دادن نیاز به یک کانول یا سوزن بزرگتر دارد.

اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک ماده ای طبیعی است که دارای خواص ضد پیری و خاصیت آبرسانی دارد . همچنین دارای مزایای خارق العاده ای است. وقتی به طور طبیعی رخ دهد ، رطوبت را حفظ کرده و دوباره جبران می کند. این ماده به عنوان ماده تزریقی برای تقویت لب ، عملکرد بسیار خوبی دارد و به راحتی توسط بدن پذیرفته می شود. محصولات تزریقی مختلف حاوی این ماده مهم هستند.

ژوویدرم( JUVEDERM ) و ژل رستیلن(RESTYLANE )

هر دو بر پایه اسید هیالورونیک  می باشند، در حال حاضر یکی از محبوب ترین و موثرترین مواد پروتز برای افزایش  حجم لب است. محصولاتی مانند Juvederm ، Restylane و Belotero هر کدام موثر هستند. این محصولات با یک سوزن یا کانول بسیار نازک استفاده می شون د و سپس ناحیه ماساژ داده می شود ، بنابراین به طور یکنواخت وارد بافت لب می شود ، جایی که به عنوان ماده پر کننده عمل می کند و مولکول های آب را برای ترشح بافت می کشد. لبهای تزریق شده با هر دو محصول معمولاً حدود شش تا نه ماه دوام خواهند داشت.

پروتز لب چگونه است؟

پروتز لب

اولین قدم برای تصمیم گیری در مورد پروتز لب ، مشاوره با یک جراح پلاستیک برای ارزیابی وضعیت و اندازه لب های شماست. از آنجا که کلینیک فرمانیه  یکی از برترین ارائه دهندگان پروتزلب در تهران است ، در اندازه گیری محل تزریق ، مقدار تزریق و چندین فاکتور ظریف دیگر مهارت دارد. مهم است که نتایج حاصل از پروتز لب ، مانند بافت لب طبیعی شما باشد و ما در جلسات خود از نزدیک به صحبت های بیمارانمان درباره آنچه نیاز دارند گوش می دهیم. نیاز هر فرد متفاوت است و بعضی از آنها ممکن است لبهای نازکی داشته باشند ، در حالی که دیگران ممکن است فقط بخواهند ظاهر پرحجم تر و جوانتری را به لب های خود برگردانند. این روش بسیار کوتاه است و انجام آن فقط به 30 دقیقه زمان نیاز دارد.

پروتز لب

پروتزلب

اگرچه محصولاتی که در پروتز لب استفاده می شوند در ظاهر نهایی بسیار مهم هستند ، اما متخصص پزشکی که وظیفه تزریق ماده پرکننده را دارد مهمترین عامل در ظاهر لبهای شما پس از درمان است. بافت لب بسیار ظریف است و پرکننده های تزریق اشتباه می توانند ظاهری عجیب ، ناهموار یا غیر طبیعی ایجاد کنند.

آماده شدن برای پروتز لب

پروتزلب

به طور کلی ، پروتز لب ایمن ، موثر و دارای میزان رضایت مندی عالی است. شما باید برخی از اهداف خود را بدانید و قبل از قرار ملاقات از مصرف هرگونه داروی رقیق کننده خون یا الکل خودداری کنید. اگر می توانید سیگار کشیدن را متوقف کنید - همه این عوامل می توانند تورم ، بهبودی و نتایج نهایی شما را طولانی کنند.

مزایای پروتز لب

پروتز لب می تواند طیف وسیعی از مشکلات زیبایی مرتبط با لب ها را حل کند ، از جمله:

 

لبهای نازک

لبهای پیر

لبهای کوچک

محیط تعریف نشده لب

زمان بهبودی بعد از پروتز لب

پس از پروتز لب ، زمان بهبودی بسیار کم است. ممکن است تورم یا کبودی جزئی داشته باشید که فقط برای چند روز ادامه دارد. برای اطمینان از بهبودی مناسب و نتیجه گیری  بهتر، از ورزش به مدت 48 ساعت خودداری کنید (بدون بوسیدن!). با بالش اضافه شده در وضعیت بلند بخوابید و از یخ برای کاهش کبودی یا تورم استفاده کنید. بازیابی معمولاً فقط پس از چند روز کامل می شود. اگر قصد شرکت در یک جلسه ملاقات یا رویداد ویژه دیگر را دارید و قصد پروتز لب را دارید ، به شما توصیه می شود حداقل دو هفته قبل این روش را انجام دهید تا بهترین حالت را داشته باشید!

 

 

پیکرتراشی
پیکرتراشی با عنوان لیپوماتیک یا جادوی لاغری مد...
لیفت باسن برزیلی
چه کسی دوست ندارد که باسن خوش فرم داشته باشد؟!!
لاغری با دستگاه پال
این روش با از بین بردن چربی اضافی از باسن ، شکم...
تزریق چربی به باسن
تزريق چربي به باسن برای دستيابی به فرمی زيباتر ...
ماموپلاستی
ماموپلاستی به معنای بزرگ یا کوچک کردن سینه به ا...